Тостер Philips Daily Collection HD2582/00
Відео 1Фото 8 |
Philips Daily Collection HD2582/00 білий чорний |
|
Кришка від пилу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Daily Collection HD2582/00
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Daily Collection Toster 2 kaw Biały Plastik obrotowy Chiny 2 lata | 140 zł |
Philips HD2582/00 biały AGDM-TOS-PHI-040 | 128 zł |
Philips Daily Collection Toster HD2582/00 HD2582/00 | 133 zł |
Toster Philips HD2582/00 | 136 zł |
Philips HD2582/00 Ruszt do bułek Rozmrażanie 900W | 149 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Philips Daily Collection HD2582/00
Ціни на Philips Daily Collection HD2582/00 |
---|---|---|---|---|
Philips Daily Collection HD2582/00 | від 128 zł | 8 пропозицій | ||
Philips Daily Collection HD2582/90 | від 129 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →