Toster Philips Daily Collection HD2582/00
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Philips Daily Collection HD2582/00 biały czarny |
|
Okładka ochronna.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Daily Collection HD2582/00
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Daily Collection Toster 2 kaw Biały Plastik obrotowy Chiny 2 lata | 140 zł |
Philips HD2582/00 biały AGDM-TOS-PHI-040 | 128 zł |
Philips Daily Collection Toster HD2582/00 HD2582/00 | 133 zł |
Toster Philips HD2582/00 | 136 zł |
Philips HD2582/00 Ruszt do bułek Rozmrażanie 900W | 149 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Philips Daily Collection HD2582/00
Ceny na Philips Daily Collection HD2582/00 |
---|---|---|---|---|
Philips Daily Collection HD2582/00 | od 128 zł | 8 oferty | ||
Philips Daily Collection HD2582/90 | od 119 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →