Toster Philips Daily Collection HD2582/90
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Philips Daily Collection HD2582/90 biały czarny |
|
Toster znanej na całym świecie holenderskiej marki ma na pokładzie wszystko, czego potrzebujesz w procesie tworzenia tostowych kromek chleba. Model ma do dyspozycji dwa obszerne szczeliny autocentrujące, dzięki którym chleb o różnej grubości znajduje się w tej samej odległości od elementów grzejnych i dzięki temu zapewnione jest ich równomierne zarumienienie. Philips HD 2582 działa z mocą do 830 W, natomiast użytkownik ma do dyspozycji 8-stopniową regulację stopnia opiekania.
Model zawiera również funkcje podgrzewania i rozmrażania, przycisk anulowania, ruszt do podgrzewania bułek oraz wyjmowaną tackę na okruchy, która ułatwia czyszczenie. Nie będzie zbyteczne wspominanie o specjalnym podnośniku, który pozwala bez problemu wyciągnąć małe kromki chleba. Na koniec strzeżony jest system automatycznego wyłączania w celu dodatkowej ochrony urządzenia przed zwarciami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Daily Collection HD2582/90
Wszystkie ceny 11 →Philips Toster HD2582/90 HKPHITOHD258290 | 130 zł |
Toster Philips Daily Collection HD2582/90 | 133 zł |
Philips Daily Collection Toster HD2582/90 HD2582/90 | 140 zł |
Philips HD2582/90 czarny AGDM-TOS-PHI-041 | 130 zł |
Toster PHILIPS HD2582/90 Daily | 140 zł |
Philips Daily Collection HD2582/90 to prosty i bezpretensjonalny toster do szybkiego przygotowania przepysznych kanapek, podgrzewania bułek i naleśników, rozmrażania chleba z zamrażarki. Ale porozmawiajmy o wszystkim w porządku.
Automatyczne centrowanie
Urządzenie pracuje z mocą 830 W, użytkownik ma do dyspozycji 8 stopni pieczenia produktów z różnych odmian pieczywa. Podczas jednego siedzenia toster opieka dwie kromki chleba, które dzięki funkcji automatycznego centrowania są umieszczane w odpowiednich szczelinach dokładnie pośrodku. Zarumieniona skórka na gotowych kromkach chleba jest jednolita.
Dodatkowe funkcje
Możesz użyć tostera do rozmrożenia kromek chleba z komory zamrażarki lodówki, ale w tym przypadku tosty będą się gotować nieco dłużej niż zwykle. Do urządzenia dołączony jest również grill do podgrzewania bułek, bajgli i rogalików : podgrzana pieczywo staje się miękka i ciepła, jak z piekarnika.
Winda
Opanowanie obsługi tostera jest tak proste, jak łuskanie gruszek: wystarczy załadować pokrojony chleb w szczeliny, wybrać stopień smażenia, nacisnąć spust i poczekać, aż rumiany tost się ugotuje. Specjalny podnośnik ułatwia wyjmowanie małych kromek chleba. Gdy nie jest używany, otwory w górnej części tostera można zakryć pokrywą, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu do wnętrza tostera.
Modyfikacje Philips Daily Collection HD2582/90
Ceny na Philips Daily Collection HD2582/90 |
---|---|---|---|---|
Philips Daily Collection HD2582/00 | od 130 zł | 8 oferty | ||
Philips Daily Collection HD2582/90 | od 128 zł | 12 oferty |