Toster Clatronic TA 3565
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Clatronic TA 3565 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic TA 3565
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic TA 3565 toster na 2 kromki obudowa Cool-Touch nasadka do podpiek | 70 zł |
Toster CLATRONIC TA 3565 | 80 zł |
Toster CLATRONIC TA 3565 biały | 71 zł |
Toster CLATRONIC TA 3565 | 80 zł |
Toster Clatronic TA 3565 SZARY | 93 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →