Gofrownica Clatronic WA 3745
Zdjęcia 4 |
Clatronic WA 3745 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic WA 3745
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Gofrownica WA 3745 2 powierzchnie do pieczenia bezstopniowa regu | 151 zł |
Gofrownica CLATRONIC WA 3745 Stalowo-Czarny | 166 zł |
Gofrownica CLATRONIC WA 3745 1200 W | 160 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →