Toster Clatronic ST/WA 3670
Zdjęcia 5 |
Clatronic ST/WA 3670 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic ST/WA 3670
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic ST/WA 3670 3 in 1 Sandwich-Waffel-Grill schwarz / inox | 200 zł |
Opiekacz CLATRONIC ST/WA 3670 3w1 | 140 zł |
Opiekacz CLATRONIC ST/WA 3670 3w1 ST WA 3670 | 140 zł |
Opiekacz CLATRONIC ST 3670 | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →