Тостер Clatronic TA 3801
Фото 12 |
Clatronic TA 3801 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic TA 3801
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Clatronic Toster 2 szczeliny na tosty toster z nakładką na bułki toster 2 | 70 zł |
Toster na 2 kromki Clatronic TA 3801 (czarny) | 70 zł |
Toster na 2 kromki Clatronic TA 3801 (biały) | 71 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →