Toster Clatronic TA 3801
Zdjęcia 12 |
Clatronic TA 3801 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic TA 3801
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Toster 2 szczeliny na tosty toster z nakładką na bułki toster 2 | 70 zł |
Toster na 2 kromki Clatronic TA 3801 (czarny) | 70 zł |
Toster na 2 kromki Clatronic TA 3801 (biały) | 71 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →