Тостер Smeg TSF02BLEU
Фото 5 |
Smeg TSF02BLEU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg TSF02BLEU
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smeg TSF02BLEU toster na 4 krążki czarny | 844 zł |
SMEG Toster 50's Style | 795 zł |
Toster SMEG 50's Style TSF02BLEU czarny | 782 zł |
Toster na 4 kromki Smeg 50's Style czarny TSF02BLEU | 804 zł |
Toster SMEG TSF02BLEU czarny (4 kromki) | linia 50'S STYLE do5LATPEŁN | 872 zł |
Toster SMEG TSF02BLEU czarny (4 kromki) | linia 50'S STYLE OFICJALNYP | 872 zł |
Toster Smeg TSF02BLEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Модификації Smeg TSF02BLEU
Ціни на Smeg TSF02BLEU |
---|---|---|---|---|
Smeg TSF02CREU | від 761 zł | 16 пропозицій | ||
Smeg TSF02WHEU | від 775 zł | 16 пропозицій | ||
Smeg TSF02PKEU | від 781 zł | 9 пропозицій | ||
Smeg TSF02PGEU | від 673 zł | 21 пропозиція | ||
Smeg TSF02PBEU | від 719 zł | 18 пропозицій | ||
Smeg TSF02SSEU | від 750 zł | 13 пропозицій | ||
Smeg TSF02RDEU | від 781 zł | 11 пропозицій | ||
Smeg TSF02BLEU | від 782 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →