Електрочайник Smeg KLF03CHMEU бежевий
Фото 10 |
Smeg KLF03CHMEU 2020 рікстиль 50-х |
|
Відмінність нової моделі Smeg KLF03 від Smeg KLF01 в тому що букви логотипу не наклеєні а видавлені
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg KLF03CHMEU бежевий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik SMEG KLF03CHMEU RETRO złoty mat 1,7l 50'S | 828 zł |
Czajnik elektryczny SMEG KLF03CHMEU - 1,7 l Szampański | 804 zł |
Czajnik elektryczny SMEG KLF03CHMEU szampan (mat) (1,7 l) | linia 50' | 872 zł |
Czajnik elektryczny 50's Style Smeg 1,7 l szampan | Darmowa dostawa | 872 zł |
Czajnik Smeg KLF03CHMEU OD RĘKI! -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Модификації Smeg KLF03CHMEU
Ціни на Smeg KLF03CHMEU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF03CHMEU бежевий | від 804 zł | 7 пропозицій | ||
Smeg KLF03WHMEU білий | від 737 zł | 13 пропозицій | ||
Smeg KLF03BLMEU чорний | від 726 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →