Czajnik elektryczny Smeg KLF03CHMEU beżowy
Zdjęcia 10 |
Smeg KLF03CHMEU 2020 rokstyl lat 50-tych |
|
Różnica między nowym modelem Smeg KLF03 i Smeg KLF01 polega na tym, że litery logo nie są wklejane, ale są wyciskane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg KLF03CHMEU beżowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik SMEG KLF03CHMEU RETRO złoty mat 1,7l 50'S | 828 zł |
Czajnik elektryczny SMEG KLF03CHMEU szampan (mat) (1,7 l) | linia 50' | 872 zł |
Czajnik elektryczny 50's Style Smeg 1,7 l szampan | Darmowa dostawa | 872 zł |
Czajnik Smeg KLF03CHMEU OD RĘKI! -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Modyfikacje Smeg KLF03CHMEU
Ceny na Smeg KLF03CHMEU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF03CHMEU beżowy | od 804 zł | 5 oferty | ||
Smeg KLF03WHMEU biały | od 737 zł | 13 oferty | ||
Smeg KLF03BLMEU czarny | od 726 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →