Ціни на тостер / бутербродницю Smeg TSF02BLEU
Фото 5 | від 782 до 872 zł Тип: тостер; Потужність (Вт): 1500; Кількість відділень тостера: 2; Кількість виробів: 4; Ступенів обсмажування: 6; Управління: механічне; Функції та можливості: автоцентрування; підігрів; розморожування; одностороннє обсмажування; Піддон для крихт; Матеріал корпуса: сталь; Розміри (мм): 215x410x208 |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smeg TSF02BLEU toster na 4 krążki czarny | 844 zł |
SMEG Toster 50's Style | 795 zł |
Toster SMEG 50's Style TSF02BLEU czarny | 782 zł |
Toster na 4 kromki Smeg 50's Style czarny TSF02BLEU | 804 zł |
Toster SMEG TSF02BLEU czarny (4 kromki) | linia 50'S STYLE do5LATPEŁN | 872 zł |
Toster SMEG TSF02BLEU czarny (4 kromki) | linia 50'S STYLE OFICJALNYP | 872 zł |
Toster Smeg TSF02BLEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!