Тостер Novis Iconic Line T2 (6115)
Фото 14 |
Novis Iconic Line T2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Novis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Novis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Novis Iconic Line T2
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Novis T2 - Broodrooster - Kremy 6115.09.20 | 525 zł |
Toster NOVIS Iconic Line T2 Czerwony | 591 zł |
NOVIS Toster czarny Novis Iconic Line T2 | 591 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →