Toster Novis Iconic Line T2 (6115)
Zdjęcia 14 |
Novis Iconic Line T2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Novis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Novis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Novis Iconic Line T2
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Novis Toster T2 czerwony 6115.02.20 | 591 zł |
Toster NOVIS Iconic Line T2 Czerwony | 591 zł |
NOVIS Toster czerwony Novis Iconic Line T2 | 591 zł |
Toster NOVIS Iconic Line T2 Czerwony | 591 zł |
Toster NOVIS Iconic Line T2 Czerwony | 591 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →