Toster Novis Iconic Line T4 (6116)
Zdjęcia 9 |
Novis Iconic Line T4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Novis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Novis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Novis Iconic Line T4
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Novis Toster T4 czerwony 6116.02.20 | 675 zł |
Toster NOVIS Iconic Line T4 Czerwony | 675 zł |
NOVIS Toster czerwony Novis Iconic Line T4 | 675 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →