Toster Graef TO 101
Zdjęcia 6 |
Graef TO 101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graef 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graef.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graef TO 101
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gebr Graef TO101EU toster na 4 kromki z długim otworem stal szlachetna bia | 771 zł |
Toster GRAEF TO 101 | 524 zł |
Toster GRAEF TO 101 | 523 zł |
GRAEF Toster dwukomorowy TO 101 Graef | 677 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Graef TO 101
Ceny na Graef TO 101 |
---|---|---|---|---|
Graef TO 101 | od 499 zł | 11 oferty | ||
Graef TO 102 | od 593 zł | 5 oferty | ||
Graef TO 100 | od 558 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →