Toster Graef TO 61
Zdjęcia 6 |
Graef TO 61 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graef 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graef.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graef TO 61
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Graef Toster TO 61 biały 27 cm dł x 18 cm szer x 193 cm wys | 248 zł |
Toster GRAEF TO 61 | 326 zł |
Toster GRAEF TO 62 | 285 zł |
GRAEF Toster dwukomorowy GRAEF TO 63 czerwony | 343 zł |
Toster GRAEF TO 61 | 326 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →