Toster Kenwood kMix TCX 751WH
Zdjęcia 7 |
Kenwood kMix TCX 751WH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenwood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenwood.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kenwood kMix TCX 751WH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kenwood Toster kMix | 440 zł |
Toster na dwie kromki kMix TCX751WH 0W23011055 | 349 zł |
Toster Kenwood TCX751WH | 699 zł |
Modyfikacje Kenwood kMix TCX 751WH
Ceny na Kenwood kMix TCX 751WH |
---|---|---|---|---|
Kenwood kMix TCX 751WH | od 349 zł | 3 oferty | ||
Kenwood kMix TCX 751BK | od 477 zł | 2 oferty | ||
Kenwood kMix TCX 751RD | od 737 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →