Mikser planetarny Kenwood kMix KMX750RD czerwony
Zdjęcia 7 |
Kenwood kMix KMX750RD czerwony |
|
Mikser planetarny brytyjskiej marki Kenwood posiada stylową i wytrzymałą metalową obudowę, a także pojemną 5-litrową misę roboczą ze stali nierdzewnej. W tym pojemniku można za jednym razem ubić do 12 białek i zagnieść ponad 2,5 kg ciasta. Urządzenie o mocy 1000 W odpowiada za wydajne przetwarzanie produktów o różnej konsystencji. Zapewnia płynną kontrolę prędkości (6 poziomów) i tryb pulsacyjny.
Maszyna kuchenna Kenwood KMX 750 kMix jest wyposażona w dyszę w kształcie litery K do mieszania różnych składników, tradycyjny hak do ugniatania i trzepaczkę do ubijania. Wszystkie te akcesoria mają metalowe części robocze. Przed zakupem należy mieć na uwadze, że łączna waga urządzenia przekracza 9 kg, a oprócz wersji z czarnym kolorem górnej części obudowy (reszta powierzchni jest srebrna) istnieją modele z białymi i czerwonymi wstawkami w sprzedaży.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenwood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenwood.
Kup Kenwood kMix KMX750RD czerwony
Wszystkie ceny 9 →Kenwood kMix KMX750RD Robot Planetarny 1000W Czerwony Metalowa Misa 5L Kon | 1 099 zł |
KENWOOD Robot planetarny KENWOOD KMX750RD+3ATT kMix Czernowy Czerwony | 1 759 zł |
kMix KMX750ARD Czerwony 0W20011423 | 1 299 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KMX750RD 1000W | 1 100 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KMX750RD 1000W | 1 100 zł |
Modyfikacje Kenwood kMix KMX750RD
Ceny na Kenwood kMix KMX750RD |
---|---|---|---|---|
Kenwood kMix KMX750WH biały | od 1 090 zł | 6 oferty | ||
Kenwood kMix KMX750BK czarny | od 1 299 zł | 2 oferty | ||
Kenwood kMix KMX750RD czerwony | od 1 099 zł | 9 oferty | ||
Kenwood kMix KMX750CR kość słoniowa | od 1 389 zł | 1 oferta |