Robot kuchenny Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY granatowy
Wideo 1Zdjęcia 26 |
Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY granatowy granatowy piaskowy |
|
Maszyna kuchenna znanego producenta sprzętu AGD Kenwood to dość prosty, wygodny i kompaktowy model. Zajmuje minimum miejsca w kuchni, waży nieco mniej niż 2 kg, ale jednocześnie jest wielofunkcyjny i przejmuje rutynowe codzienne czynności, oszczędzając Twój czas. Kompletny zestaw modelu nie jest więc zbyt duży, ale zawiera wszystko, co niezbędne do efektywnej pracy. Zawiera dwie przystawki: robot kuchenny z misą o pojemności 1,3 litra, w którym przetwarzane jest jedzenie, a także robot kuchenny Express Serve through.
Przydaje się podczas pracy z dużą ilością składników, gdyż pozwala na pocięcie ich do dowolnego naczynia: rondla, miski, talerza itp. Uniwersalny nóż do siekania z ostrzami ze stali nierdzewnej idealnie nadaje się do krojenia zgrubnego i dokładnego, czy to ciasto chlebowe czy mięso na farsz. Dodatkowo Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY wyposażono w dwustronną tarczę, która tnie i szatkuje produkty.
Dla wygodniejszego użytkowania pojemniki i wyjmowane dysze można myć w zmywarce. Dzięki mocnemu silnikowi o mocy 650 W robot kuchenny poradzi sobie z każdym zadaniem: siekaniem warzyw, siekaniem składników, tarciem sera, a nawet wyrabianiem ciasta, choć w opakowaniu nie ma do tego specjalnej przystawki (producent zaleca użycie noża do siekania) . W sterowaniu urządzenie jest tak proste i wygodne, jak to tylko możliwe: dostępna jest tylko jedna prędkość i oddzielny tryb pulsacyjny do złożonych zadań. Warto również zwrócić uwagę na plastikową obudowę i schowek na przewód wewnątrz obudowy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenwood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenwood.
Kup Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY granatowy
Wszystkie ceny 11 →Robot wielofunkcyjny KENWOOD FDP22 000GY 1 prędkość puls 650 W wanna 13 l | 246 zł |
KENWOOD Robot kuchenny KENWOOD FDP22.130GY MultiPro Go Szary | 269 zł |
MultiPro Go FDP22 0W22010102 | 279 zł |
Kenwood MultiPro Go FDP22130GY | 247 zł |
Kenwood MultiPro Go FDP22130GY | 247 zł |
Modyfikacje Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY
Ceny na Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY |
---|---|---|---|---|
Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY granatowy | od 246 zł | 11 oferty | ||
Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130RD piaskowy | od 301 zł | 2 oferty |