Кухонний комбайн Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY синій
Відео 1Фото 26 |
Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY синій пісочний синій |
|
Кухонна машина від відомого виробника побутової техніки Kenwood є досить простою, зручною та компактною моделлю. Вона займає мінімум місця на кухні, важить трохи менше 2 кг, але при цьому відрізняється багатофункціональністю і бере на себе рутинні повсякденні процеси, заощаджуючи ваш час. Отже, комплектація у моделі не надто велика, але включає все необхідне для ефективної роботи.
У неї входять дві насадки: фуд-процесор з чашею об'ємом 1.3 л, в якій відбувається обробка продуктів, а також наскрізний фуд-процесор Express Serve. Він корисний при роботі з великою кількістю інгредієнтів, тому що дозволяє нарізати їх в будь-яку ємність: каструлю, миску, тарілку і т. д. або м'ясо для фаршу. Крім цього, Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY комплектується двостороннім диском, який нарізує та натирає продукти.
Для зручнішого використання ємності та знімні насадки придатні для миття в посудомийній машині. Завдяки потужному двигуну на 650 Вт кухонна машина впорається з будь-яким завданням: нарізкою овочів, подрібненням інгредієнтів, натиранням сиру та навіть замішуванням тіста, хоча в комплектації немає спеціальної насадки для цього (виробник радить використовувати ніж для подрібнення). В управлінні пристрій максимально простий та зручний: доступна лише одна швидкість та окремий імпульсний режим для складних завдань. Також варто відзначити пластиковий корпус та відсік для зберігання шнура всередині корпусу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY синій
Усі ціни 8 →Robot wielofunkcyjny KENWOOD FDP22 000GY 1 prędkość puls 650 W wanna 13 l | 247 zł |
KENWOOD Robot kuchenny KENWOOD FDP22.130GY MultiPro Go Szary | 269 zł |
MultiPro Go FDP22 0W22010102 | 279 zł |
Kenwood MultiPro Go FDP22130GY | 245 zł |
Kenwood MultiPro Go FDP22 | 269 zł |
Модификації Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY
Ціни на Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY |
---|---|---|---|---|
Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130RD пісочний | від 305 zł | 2 пропозиції | ||
Kenwood Multipro Go Super Compact FDP22.130GY синій | від 245 zł | 8 пропозицій |