Планетарний міксер Kenwood Chef XL KVL4100S сріблястий
Відео 4Фото 18 |
Kenwood Chef XL KVL4100S сріблястий |
|
Кухонний комбайн британської марки Kenwood підтримує планетарне змішування і комплектується місткою металевої чашею на 6.7 літра, що дозволяє за один раз якісно і швидко замісити, збити або подрібнити великі порції продуктів. Серцем пристрою є 1200-ватний силовий агрегат з безступінчатим регулюванням швидкості. Він підтримує імпульсний режим, який підвищує ефективність обробки навіть твердих продуктів без екстремальних навантажень для мотора.
Кухонний комбайн Kenwood KVL 4100S Chef XL комплектується віничками для збивання і приготування кремів, гак для замісу тіста, До-образною насадкою для заготівлі пюре і паштетів. Додаткові аксесуари подані пластиковим шпателем і захисним щитком від бризок. Модель відрізняється стильною зовнішністю із забарвленням під нержавіючу сталь. Сам корпус виготовлений з цього металу, що повинно позитивно позначитися на надійності і довговічності приладу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood Chef XL KVL4100S сріблястий
Усі ціни 6 →Kenwood KVL4100S Chef XL Robot Kuchenny Stal Nierdzewna 1200 W 67 L Srebrn | 1 500 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KVL4100S Chef XL 1200W | 1 500 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KVL4100S Chef XL 1200W + Malakser KAH65. | 1 600 zł |
Mikser robot planetarny do ciasta 6.7 l 1200 W KENWOOD KVL4100S | 1 961 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KVL4100S Chef XL 1200W + Malakser KAH65. | 1 600 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KVL4100S Chef XL 1200W | 1 500 zł |