Mikser planetarny Kenwood Chef XL KVL4100S srebrny
Wideo 4Zdjęcia 18 |
Kenwood Chef XL KVL4100S srebrny |
|
Robot kuchenny brytyjskiej marki Kenwood obsługuje mieszanie planetarne i jest wyposażony w pojemną metalową miskę o pojemności 6,7 litra, która umożliwia szybkie i wydajne ugniatanie, ubijanie lub mielenie dużych porcji na raz. Sercem urządzenia jest 1200-watowy układ napędowy z bezstopniową regulacją prędkości. Obsługuje tryb pulsacyjny, który zwiększa wydajność obróbki nawet twardych produktów bez nadmiernego obciążenia silnika.
Robot kuchenny Kenwood KVL 4100S Chef XL jest wyposażony w trzepaczki do ubijania i robienia kremów, hak do wyrabiania ciasta oraz nasadkę w kształcie litery K do przygotowywania tłuczonych ziemniaków i pasztetów. Opcjonalne akcesoria obejmują plastikową szpatułkę i osłonę przeciwbryzgową. Model ma stylowy wygląd z wykończeniem ze stali nierdzewnej. Sam korpus wykonany jest z tego metalu, co powinno pozytywnie wpłynąć na niezawodność i trwałość urządzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenwood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenwood.
Kup Kenwood Chef XL KVL4100S srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kenwood KVL4100S Chef XL Robot Kuchenny Stal Nierdzewna 1200 W 67 L Srebrn | 1 500 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KVL4100S Chef XL 1200W | 1 500 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KVL4100S Chef XL 1200W + Malakser KAH65. | 1 600 zł |
Mikser robot planetarny do ciasta 6.7 l 1200 W KENWOOD KVL4100S | 1 961 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KVL4100S Chef XL 1200W + Malakser KAH65. | 1 600 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KVL4100S Chef XL 1200W | 1 500 zł |