Планетарний міксер Kenwood kMix KMX750RD червоний
Фото 7 |
Kenwood kMix KMX750RD червоний |
|
Планетарний міксер британської торговельної марки Kenwood отримав стильний і міцний металевий корпус, а також містку 5-літрову робочу чашу з нержавіючої сталі. В цій ємності за раз можна збити до 12 яєчний білків і замісити понад 2.5 кг тіста. За ефективну обробку різних по консистенції продуктів відповідає 1000-ватний силовий агрегат. Він передбачає плавне регулювання швидкості (6 рівнів) і імпульсний режим.
Кухонна машина Kenwood KMX 750 kMix укомплектована До-образною насадкою, яка служить для змішування різних інгредієнтів, традиційним гак для замісу і віничком для збивання. Всі ці речі мають металеві робочі частини. Перед придбанням варто враховувати, що загальна вага приладу перевищує 9 кг, а крім версії з чорним забарвленням верхньої частини корпусу (решта поверхні сріблясті) у продажу зустрічаються моделі з білими та червоними вставками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood kMix KMX750RD червоний
Усі ціни 9 →Kenwood kMix KMX750RD Robot Planetarny 1000W Czerwony Metalowa Misa 5L Kon | 1 099 zł |
KENWOOD Robot planetarny KENWOOD KMX750RD+3ATT kMix Czernowy Czerwony | 1 759 zł |
kMix KMX750ARD Czerwony 0W20011423 | 1 299 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KMX750RD 1000W | 1 100 zł |
Robot kuchenny planetarny KENWOOD KMX750RD 1000W | 1 100 zł |
Модификації Kenwood kMix KMX750RD
Ціни на Kenwood kMix KMX750RD |
---|---|---|---|---|
Kenwood kMix KMX750WH білий | від 1 090 zł | 6 пропозицій | ||
Kenwood kMix KMX750CR слонова кістка | від 1 389 zł | 1 пропозиція | ||
Kenwood kMix KMX750RD червоний | від 1 099 zł | 9 пропозицій | ||
Kenwood kMix KMX750BK чорний | від 1 299 zł | 2 пропозиції |