Кухонний комбайн Kenwood Prospero Plus KHC29.J0WH білий
Відео 2Фото 9 |
Kenwood Prospero Plus KHC29.J0WH білий білий сріблястий |
|
Кухонний комбайн відомої торгової марки Kenwood є універсальним помічником на кухні, який візьме на себе рутинну роботу і звільнить ваші руки. Відрізняється прилад своєю компактністю: він займає небагато місця на кухні і важить всього 4.5 кг.При цьому Ви отримуєте відразу кілька пристроїв в одному: міксер з планетарною системою змішування, блендер, фуд-процесор для нарізки інгредієнтів і соковитискач для цитрусових.
Для підключення всіх аксесуарів передбачені три приводи, а мотор потужністю 1000 Вт забезпечує роботу на п'яти швидкостях, а також в імпульсному режимі. Основою Kenwood Prospero Plus KHC29.J0WH є міксер з місткою чашею об'ємом 4.3 л, яка зроблена з міцного металу. Для виконання різних кулінарних завдань в комплекті Ви отримуєте Стандартні насадки: віночок, гак для тіста і К-подібну лопатку для перемішування.
Крім цього, на чашу надівається прозора кришка з отвором, завдяки якій ви зможете спостерігати за змішуванням, додавати інгредієнти, не зупиняючи процес, і зберігати чистоту на кухні. Блендер комплектується скляною чашею і дозволяє готувати різні коктейлі, дитяче харчування, смузі і суп-пюре, а фуд-процесор являє собою невелику чашу з трьома дисками для натирання і шинкування овочів і фруктів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood Prospero Plus KHC29.J0WH білий
Усі ціни 6 →Kenwood Prospero Plus Robot Ugniatacz do ciasta Kompaktowa miska 43L Trzep | 839 zł |
KENWOOD Robot kuchenny KENWOOD KHC29.J0WH Prospero+ Biało-srebrny | 757 zł |
Kenwood Maszyna kuchenna KHC29.J0WH Prospero+ | 1 015 zł |
Prospero+ White KHC29A.J0WH 0W20010093 | 899 zł |
Robot planetarny Kenwood KHC29.J0WH 0W20010053 | 899 zł |
Robot planetarny KENWOOD Prospero+ KHC29.J0WH | 760 zł |
Модификації Kenwood Prospero Plus KHC29.J0WH
Ціни на Kenwood Prospero Plus KHC29.J0WH |
---|---|---|---|---|
Kenwood Prospero Plus KHC29.J0WH білий | від 757 zł | 7 пропозицій | ||
Kenwood Prospero Plus KHC29.J0SI сріблястий | від 782 zł | 1 пропозиція |