Toster Kenwood kMix TCX 751RD
Zdjęcia 7 |
Kenwood kMix TCX 751RD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenwood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenwood.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kenwood kMix TCX 751RD
Ceny na Kenwood kMix TCX 751RD |
---|---|---|---|---|
Kenwood kMix TCX 751WH | od 349 zł | 4 oferty | ||
Kenwood kMix TCX 751BK | od 544 zł | 2 oferty | ||
Kenwood kMix TCX 751RD | od 862 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →