Robot kuchenny Bosch MUM5 MUM54251 srebrny
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Bosch MUM5 MUM54251 srebrny |
|
Model ten można śmiało zaliczyć do dość zaawansowanych i wielofunkcyjnych rozwiązań premium. Główne cechy robota kuchennego Bosch MUM 54251 to efektywny planetarny system mieszania, w którym przystawka robocza porusza się po całym obwodzie misy i nie pozostaje nieruchoma w jej środku, a także specjalne nasadki do tarcia potraw i krojenia w kostkę . Produkt waży 8,4 kg, wyposażony jest w metalową miskę na 3,9 litra oraz plastikowy blender na 1,25 litra - dość kompaktowy rozmiar jak na urządzenie o takiej funkcjonalności. W zestawie znajduje się również torba do przechowywania ssawek. Łącznie wyrób spełnia funkcje maszynki do mielenia mięsa, sokowirówki, tarki, szatkownicy, ugniatania ciasta i ubijania ciasta. Moc silnika 900 W, tryb pulsacyjny oraz system bezpieczeństwa z zabezpieczeniem przed przegrzaniem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch MUM5 MUM54251 srebrny
Wszystkie ceny 8 →Bosch MUM54251 AGDM-ROB-BOS-064 | 1 395 zł |
Robot planetarny Bosch MUM54251 | 1 218 zł |
BOSCH Robot kuchenny BOSCH MUM 54251 (900W) | 1 334 zł |
Robot planetarny BOSCH MUM54251 | 1 218 zł |
Robot kuchenny BOSCH MUM 54251 (900W) | 1 350 zł |
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
- Długość przewodu zasilającego - 110 cm