Robot kuchenny Bosch MUM5 MUM5XW10 srebrny
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Bosch MUM5 MUM5XW10 srebrny 2020 rokMUM5 |
|
Robot kuchenny umożliwia gotowanie szerokiej gamy potraw, jednocześnie maksymalnie uwalniając ręce i oszczędzając czas jego właścicieli. Jego mocny silnik (1000 W) poradzi sobie z zadaniami o dowolnej złożoności, czy to ubijaniem białek, czy wyrabianiem gęstego ciasta, a 7 prędkości i dodatkowy tryb pulsacyjny pozwolą wybrać optymalne ustawienia w zależności od rodzaju produktu i przepisu.
Jednocześnie model nie opiera się na dużym zestawie załączników. W zestawie znajduje się mikser planetarny z misą 3,9 l wykonaną z mocnego metalu, pokrywą ochronną, dzięki której nie trzeba zmywać stołów i ścian z rozprysków oraz trzy nasadki: trzepaczka pokryta silikonem, trzepaczka wolumetryczna z regulacją wysokości oraz hak do ciasta. Ponadto Bosch MUM 5XW10 jest wyposażony w czterotarczowy, przelotowy robot kuchenny do krojenia i szatkowania składników.
Ale producent stawia na wygodę takiego urządzenia. Przede wszystkim wyróżnia się na tle konkurencji obecnością wbudowanej wagi do ważenia produktów bezpośrednio w misce oraz timera, który będzie śledził upływ czasu. Pomoże ci to dokładnie przestrzegać przepisu, aby uzyskać lepsze wyniki. Również wśród przyjemnych drobiazgów - bezwładnościowe nawijanie kabla i schowek na niego, dźwignia EasyArmLift do automatycznego podnoszenia jednostki silnikowej, kontrolka pracy, możliwość mycia nasadek w zmywarce oraz praktyczna torba do przechowywania akcesoriów .
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch MUM5 MUM5XW10 srebrny
Robot kuchenny planetarny BOSCH MUM5XW10 1000W z wbudowaną wagą i timerem, | 1 399 zł |
Robot kuchenny planetarny BOSCH MUM5XW10 1000W z wbudowaną wagą i timerem, | 1 400 zł |
Robot planetarny BOSCH MUM5XW10 | 1 389 zł |
Unikalny projekt obudowy
Niemiecka maszyna kuchenna Bosch MUM 5XW10, podobnie jak wszystkie urządzenia z serii MUM5, charakteryzuje się unikalną konstrukcją plastikowego korpusu z bocznym ułożeniem misy miksera oraz pochylonym panelem przednim z cyfrowym wyświetlaczem. Urządzenie wyposażone jest w 1000-watowy silnik elektryczny z trybem impulsowym i 7 prędkościami, metalową miskę o małej pojemności 3,9 litra. Mikser cukierniczy może za jednym razem zagnieść do 1,9 kg ciasta drożdżowego na ciasta i do 2,7 kg ciasta biszkoptowego na ciasta. Silnik otrzymał wielopoziomowy system bezpieczeństwa, który uniemożliwia jego pracę: w przypadku nieprawidłowego montażu akcesoriów, przywrócenia zasilania lub przeciążenia. Robot kuchenny posiada dwie pozycje robocze ramienia obrotowego i jest wyposażony w 3 napędy o różnych prędkościach, przystosowane do specjalnych przystawek i przystawek. Proste naciśnięcie przycisku elektrycznego układu napędowego EasyArmLift automatycznie podnosi dźwignię obsługi, umożliwiając wygodną wymianę przystawek do ciast, które są wyraźnie „zaparkowane” w wygodnej pozycji do wyjmowania.
Wbudowane wagi i timer
Model wyposażony jest w standardowy zestaw przystawek do miksera: hak do ciasta, szpatułkę gorzką pokrytą silikonem oraz trzepaczkę wolumetryczną do ubijania o regulowanej wysokości, którą po umieszczeniu w specjalnej torbie można przechowywać bezpośrednio w misce. Dodatkowo zintegrowany z maszyną przelotowy robot kuchenny jest uzupełniony o 4 tarcze do szatkowania i krojenia warzyw. Możliwości Twojego urządzenia kuchennego można jeszcze bardziej rozszerzyć dzięki kompatybilnym akcesoriom, które należy zakupić osobno. Funkcja naważania składników zapewnia dokładną kontrolę wagi produktów umieszczonych w misce, co pozwala zrezygnować z wagi kuchennej. Wbudowany zegar pozwala śledzić czas przetwarzania produktów bez korzystania z gadżetów innych firm. Wewnętrzna obudowa EasyStorage z systemem bezwładnościowego nawijania kabla sieciowego pozwala na bezproblemowe ukrycie go w trzewiach urządzenia.
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
- Automatyczne parkowanie