Robot kuchenny Bosch MultiTalent 3 MCM3501 stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
Bosch MultiTalent 3 MCM3501 stal nierdzewna |
|
Urządzenie kuchenne Bosch jest przez producenta pozycjonowane jako małe wielofunkcyjne rozwiązanie. Model należy do urządzeń ze średniej klasy cenowej i wyposażony jest w litrowy blender oraz kompaktowy mini młynek, dzięki któremu łatwiej zmielić przyprawy i ziarna kawy. Główna misa jest wykonana z przezroczystego plastiku i mieści 2,3 litra. Można go używać zarówno z trzepaczką lub plastikowymi nożami do wyrabiania ciasta, jak i z zestawem krążków do krojenia, szatkowania, sporządzania emulsji itp.
Robot kuchenny Bosch MCM 3501 otrzymał 800-watową jednostkę mocy z obsługą trybu impulsowego i dwiema prędkościami. Korpus samego urządzenia wykonany jest z tworzywa sztucznego. Zarówno komora na szpulę, jak i system SmartStorage zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodne przechowywanie urządzenia i kompletnych akcesoriów: większość dostępnych akcesoriów można umieścić w misce głównej. Nie ma konieczności ręcznego mycia narzędzi roboczych robota: można je myć w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch MultiTalent 3 MCM3501 stal nierdzewna
Bosch MCM3501M MultiTalent 3 Robot Kuchenny Tworzywo Sztuczne 800 W 23 L C | 452 zł |
Bosch Maszyna kuchenna MultiTalent 3 MCM3501M | 498 zł |
Robot kuchenny Bosch BOSCH MCM3501M MULTI TALENT Robot wielofunkcyjny - cz | 763 zł |