Robot kuchenny Bosch MultiTalent 8 MC812S820 biały
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Bosch MultiTalent 8 MC812S820 biały 2022 rokMultiTalent 8 |
|
Duża misa główna o pojemności 3,9 l. Mikser. Duża liczba przystawek. Moc 1250 W.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch MultiTalent 8 MC812S820 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch MC812S820 MultiTalent 8/1250 W / 39 litra/akcesoria wielofunkcyjne b | 977 zł |
Robot kuchenny Bosch MC812S820 | 759 zł |
Bosch, Robot kuchenny MC 812S820, biały | 750 zł |
Robot kuchenny Bosch MultiTalent 8 1100 W Biały | 772 zł |
Bosch Mc812s820 Meat Mincer Posrebrzany One Size / EU Plug | 879 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →