Robot kuchenny Philips Avance Collection HR7776/90 czarny
Zdjęcia 6 |
Philips Avance Collection HR7776/90 czarny |
|
Robot kuchenny Philips Avance to wszechstronne rozwiązanie do kuchni, ponieważ można na nim przygotować ciasto, krem deserowy, smoothie, ulubiony koktajl, zupę-krem, świeży sok, pokrojone warzywa, owoce i inne produkty do dań głównych i dodatków. Wszystko dzięki rozbudowanej konfiguracji, dzięki której urządzenie jest w stanie zastąpić kilka sprzętów kuchennych. Po pierwsze, jest to robot kuchenny z technologią PowerChop: łączy w sobie specjalny kształt, kąt noża i specjalną konstrukcję misy wewnętrznej dla wydajniejszego mieszania i siekania.
Maszyna wyposażona jest w pojemną misę o pojemności 3,4 litra. To prawda, że \u200b\u200brobocza pojemność wynosi 2 litry, co pozwala ugotować do 7 porcji zupy na raz, ubić 7 białek lub zagnieść 1,7 kg ciasta. Oprócz noża robot kuchenny oferuje przystawki do standardowego miksera i krajalnicy do warzyw: metalowy hak do wyrabiania ciasta, podwójną trzepaczkę do ubijania oraz dwie tarcze do krojenia i szatkowania.
Po drugie, Philips Avance Collection HR7776/90 jest wyposażony w blender do przygotowywania napojów i zup puree. Dzbanek mieści aż 1,5 litra składników, co oznacza jednorazowo nawet 5 porcji gotowych koktajli. Oprócz robota kuchennego i blendera zestaw maszyn kuchennych zawiera wyciskarkę do cytrusów. Dla wygodniejszej konserwacji wszystkie wyjmowane akcesoria urządzenia można myć w zmywarce.
Silnik o mocy 1300 W rozpędza się do 22 tysięcy obrotów na minutę, co pozwala na pracę z produktami stałymi, w tym lodem i zwartym ciastem. Na szczególną uwagę zasługuje wygodny panel sterowania. Oprócz 12 prędkości i trybu pulsacyjnego dostępne są jeszcze 3 zaprogramowane przyciski: ubijanie, wyrabianie ciasta i kruszenie lodu. Automatycznie dokonują niezbędnych ustawień w celu uzyskania optymalnych rezultatów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Avance Collection HR7776/90 czarny
Philips HR7776 / 91 - robot do budowy/mikser o pojemności 1300 W miska 3 w | 1 073 zł |
Philips 7000 Series Robot kuchenny HR7776/90 HR7776/90 | 959 zł |
Robot kuchenny Philips 7000 Series HR7776/90 | 819 zł |
Robot kuchenny PHILIPS Avance Collection HR7776/90 | 819 zł |
Robot kuchenny Philips HR7776/90 (1300W) | 832 zł |