Robot kuchenny Philips Avance Collection HR7778/00 stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
Philips Avance Collection HR7778/00 stal nierdzewna |
|
Przedstawiciel serii Avance holenderskiego producenta Philips to wielofunkcyjny pomocnik kuchenny, którego korpus wykonany jest ze stali nierdzewnej. W zestawie z misą główną o pojemności 3,4 litra i blenderem o pojemności 1 litra, który umożliwia obróbkę składników o różnej konsystencji, w tym ubijanie, miksowanie, siekanie, siekanie itp. Wydajną pracę robota kuchennego Philips HR 7778 zapewnia 1000-watowy zasilacz, który pozwala osprzętom osiągnąć maksymalną prędkość obrotową ponad 20 tysięcy obrotów na minutę.
Użytkownik może wybrać odpowiedni tryb prędkości w zakresie od 1 do 12. Dodatkowo model oferuje trzy zaprogramowane przyciski, które uruchamiają optymalny tryb pracy odpowiednio do wyrabiania ciasta, łamania lodu i ubijania. Oddzielnie istnieje tryb pulsacyjny do wydajnego przetwarzania produktów stałych bez szkody dla jednostki napędowej. Uzupełnieniem tradycyjnego zestawu ssawek jest pełnowartościowa wyciskarka odśrodkowa z wyciskarką do cytrusów, tarczami do szatkowania i krojenia o średnicy 18 cm, trzepaczka z dwiema trzepaczkami. Wszystkie te akcesoria do modeli można myć w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Avance Collection HR7778/00 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Philips Kompaktowy robot kuchenny oraz blender - 1300 W 32 funkcje Pojemni | 1 312 zł |
Philips 7000 Series Robot kuchenny HR7778/00 HR7778/00 | 1 289 zł |
Robot kuchenny Philips HR7778 | 1 104 zł |
Robot kuchenny Philips HR7778/00 Srebrny | 1 115 zł |
Philips Avance Collection Robot kuchenny HR7778/00R1 HR7778/00R1 | 903 zł |
Robot kuchenny Philips HR7778/00 Srebrny | 1 114 zł |