Robot kuchenny Bosch MultiTalent 8 MC812M844 czarny
Zdjęcia 5 |
Bosch MultiTalent 8 MC812M844 czarny |
|
Ekspres kuchenny marki Bosch to wielofunkcyjne, uniwersalne urządzenie, które może zastąpić kilka urządzeń kuchennych jednocześnie. I to jest zasługą różnorodnych dysz i akcesoriów, które znajdują się w pakiecie. Po pierwsze to robot kuchenny z pojemną miską o pojemności 3,9 litra, w której można wyrobić nawet 1,5 kg ciasta. Wyposażona jest w ostry nóż do krojenia, trzepaczkę do ubijania, plastikowy hak do wyrabiania ciasta oraz trzy dwustronne krążki: do krojenia (grube i cienkie plastry), tarkę (grubą i małą) oraz krążek do frytek .
Po drugie to blender z plastikową miską o pojemności 1,5 l, uchwytem, skalą miarową i pokrywką z otworem do dodawania składników. Po trzecie, Bosch MultiTalent 8 MC812M844 spełnia funkcje wyciskarki do cytrusów i młynka do mielenia orzechów, kawy itp. dzięki odpowiednim przystawkom. Dla wygodniejszego użytkowania, oszczędności czasu i wysiłku, większość akcesoriów można myć w zmywarce. Model oparty jest na silniku o mocy 1250 W, który zapewnia maksymalną prędkość obrotową do 15 000 obr./min. Do pracy z produktami o różnej gęstości dostępne jest bezstopniowe ustawienie prędkości oraz osobny tryb pulsacyjny, który doskonale nadaje się do przygotowywania koktajli. Samo urządzenie kuchenne nie zajmuje dużo miejsca i jest uzupełnione schowkiem na przewód.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch MultiTalent 8 MC812M844 czarny
Bosch Hausgerate MC812M844 MultiTalent 8 Robot Kuchenny 1250 W 39 L Czarny | 799 zł |
Bosch MC812M844 Z tarczą do frytek Młynkiem do ziaren | 799 zł |
Robot kuchenny Bosch FOOD PROCESOR MC812M844 BOSCH | 1 303 zł |
Bosch MC812M844 Z tarczą do frytek Młynkiem do ziaren | 799 zł |
Robot kuchenny Bosch MC812M844 Czarny/INOX | 883 zł |