Mikser planetarny Bosch MUMS 2VM00 czarny
Zdjęcia 8 |
Bosch MUMS 2VM00 czarny 2020 rok biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch MUMS 2VM00 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Electroménager MUMS2VM00 MUM Serie Mikser Stojący Stal Nierdzewna 90 | 699 zł |
Bosch MUMS2VM00 Silnik 900W Kompaktowe wymiary | 599 zł |
Robot planetarny Bosch MUMS2VM00 | 781 zł |
Bosch MUMS2VM00 Silnik 900W Kompaktowe wymiary | 599 zł |
Bosch Mums2vm00 Kneader Mixer Czarny One Size / EU Plug | 805 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Bosch MUMS 2VM00:
- Tryb parkowania
Modyfikacje Bosch MUMS 2VM00
Ceny na Bosch MUMS 2VM00 |
---|---|---|---|---|
Bosch MUMS 2EW00 biały | od 478 zł | 12 oferty | ||
Bosch MUMS 2VM00 czarny | od 599 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →