Robot kuchenny Bosch MUM5 MUM58231 biały
Zdjęcia 5 |
Bosch MUM5 MUM58231 biały |
|
Robot kuchenny renomowanej marki Bosch pomoże Ci oderwać się od rutynowych etapów gotowania i da możliwość eksperymentowania z nowymi potrawami, poszerzając lot Twojej kulinarnej wyobraźni. A wszystko dlatego, że jest wszechstronnym asystentem z dużą ilością przystawek do różnych zadań. Główną rolę odgrywa mikser planetarny z pojemną metalową misą o pojemności 3,9 l, w której można zagnieść do 2,7 kg biszkoptu lub 1,9 kg ciasta drożdżowego.
Całość dopełnia przezroczysta pokrywka z otworem do dodawania składników oraz trzy nasadki: haczyk, trzepaczka do ciasta i trzepaczka. Dzięki 7 prędkościom osiągniesz perfekcyjny wynik i zaoszczędzisz czas, a jeśli potrzebujesz aktywować całą dostępną rezerwę chodu - po prostu włącz tryb pulsacyjny. Ponadto robot kuchenny Bosch MUM 58231 jest wyposażony w blender z plastikową miską o pojemności 1,25 l, maszynkę do mielenia mięsa z odlewanego ciśnieniowo aluminium oraz przelotowy robot kuchenny z własnym zestawem akcesoriów.
Należą do nich dwustronna tarka, dwustronna szatkownica do krojenia cienkich i grubych plastrów oraz tarka do sera, czekolady i orzechów. Wszystkie załączniki można myć w zmywarce. Dzięki temu za pomocą jednego urządzenia można przygotować pierwsze i drugie dania, różne dodatki, sałatki, desery i napoje. Bez względu na to, że nie jest zbyt duży, dla wygodniejszego przechowywania jest komora na przewód zasilający oraz torba do przechowywania akcesoriów, która z łatwością mieści się w misce miksera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch MUM5 MUM58231 biały
Bosch MUM58231 | 2 194 zł |
Robot kuchenny planetarny BOSCH MUM58231 1000W z blenderem kielichowym, ma | 1 150 zł |
Robot kuchenny Bosch Bosch Kitchen machine MUM58231 1000 W, Number of spee | 1 292 zł |
Robot kuchenny planetarny BOSCH MUM58231 1000W z blenderem kielichowym, ma | 1 089 zł |
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników