Robot kuchenny Bosch OptiMUM MUM9BX5S65 stal nierdzewna
Zdjęcia 14 |
Bosch OptiMUM MUM9BX5S65 stal nierdzewna |
|
Zaawansowany model nowoczesnego robota kuchennego, który może być dobrym wyborem zarówno do domowej kuchni, jak i do użytku profesjonalnego. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że sprzęt obsługuje planetarny układ mieszania, a dodatkowo wyposażony jest w wagę kuchenną i timer, co sprawia, że praca z urządzeniem jest maksymalnie wydajna i wygodna. Oprócz standardowej miski do miksowania dostarczany jest blender.
Niezwykły blender prostokątny wykonany z żaroodpornego szkła ma pojemność 1,5 litra, z łatwością wytrzymuje wysokie temperatury i nadaje się do robienia gorących zup i puree ziemniaczanego. Pojemność misy głównej to aż 5,5 litra, dodatkowo wyposażona jest w specjalną pokrywę. Urządzenie wyposażone jest w kilka podstawowych ssawek: haczyki do wyrabiania ciasta o różnej konsystencji, ubijaki do ubijania, a także specjalne tarcze do krojenia i szatkowania. Moc robota kuchennego Bosch MUM 9BX5S65 to 1500 W, a 7 trybów regulacji aktualnej prędkości obrotowej nasadek + specjalny tryb pulsacyjny, w którym urządzenie nie pracuje w sposób ciągły, tylko „szarpie” - z krótkimi przerwami , co pozwala sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch OptiMUM MUM9BX5S65 stal nierdzewna
Bosch Serie 8 z wbudowaną wagą MUM9BX5S65 | 3 375 zł |
Robot planetarny Bosch MUM9BX5S65 | 3 550 zł |
Robot kuchenny BOSCH MUM9BX5S65 | 3 499 zł |
Robot kuchenny Bosch OptiMUM MUM9BX5S65 Srebrny | 3 699 zł |