Toster Kenwood Turbo TCM 300RD
Zdjęcia 3 |
Kenwood Turbo TCM 300RD beżowy czerwony |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenwood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenwood.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kenwood Turbo TCM 300RD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Turbo Toaster TCM300RD Red 0W23011090 | 379 zł |
Toster Kenwood TCM300RD | 299 zł |
Toster Kenwood Tcm300Cr 2300W 5 Poziomów 2 Tosty | 299 zł |
Modyfikacje Kenwood Turbo TCM 300RD
Ceny na Kenwood Turbo TCM 300RD |
---|---|---|---|---|
Kenwood Turbo TCM 300CR | od 299 zł | 3 oferty | ||
Kenwood Turbo TCM 300RD | od 299 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →