Toster Bosch TAT 6A511
Zdjęcia 6 |
Bosch TAT 6A511 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch TAT 6A511
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch kompaktowy toster TAT6A511 zintegrowana nasadka do bułek z automatyc | 175 zł |
Toster BOSCH TAT6A511 Biały | 180 zł |
Toster Bosch TAT6A511 Biały | 199 zł |
Bosch TAT6A511 biały AGDM-TOS-BOS-061 | 175 zł |
Toster BOSCH TAT6A511 Biały | 180 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Bosch TAT 6A511
Ceny na Bosch TAT 6A511 |
---|---|---|---|---|
Bosch TAT 6A511 | od 175 zł | 9 oferty | ||
Bosch TAT 6A513 | od 149 zł | 5 oferty | ||
Bosch TAT 6A514 | od 171 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →