Toster WMF Kineo Toaster
Zdjęcia 12 |
WMF Kineo Toaster |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Kineo Toaster
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WMF Kineo toster ze stali nierdzewnej toster z podwójną szczeliną z nasadk | 569 zł |
WMF Kineo 4.1420.0011 srebrny AGDM-TOS-WMF-013 | 569 zł |
WMF ELECTRO Wmf el - toster, kineo | 599 zł |
Toster, Kineo - Wmf Electro | 509 zł |
Toster Kineo WMF (414200011) --- OFICJALNY SKLEP WMF | 599 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →