Gofrownica Graef HE 80
Zdjęcia 4 |
Graef HE 80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graef 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graef.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graef HE 80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Graef HE80 gofrownica składana stal nierdzewna HE80EU | 455 zł |
GRAEF Gofrownica HE 80 Graef | 586 zł |
Graef Urządzenie do wypieku wafli HE 80 | 480 zł |
Graef HE 80 - Gofrera 205 cm 268 cm 83 cm 230 V | 207 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →