Toster Tefal Snack Collection SW852D12
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Tefal Snack Collection SW852D12 |
|
„Francuz” w mocnej stalowej obudowie z plastikowymi wstawkami po obwodzie, łączy w jednym urządzeniu opiekacz do kanapek, gofrownicę i grill. Maksymalna moc urządzenia wynosi 700 W, dlatego Tefal SW 852D12 nadaje się do grillowania nadzienia do kanapek. „Wnętrze” urządzenia pokryte jest warstwą nieprzywierającą, która zapobiega przywieraniu produktu, jest wysoce odporna na uszkodzenia i nie powoduje trudności w konserwacji.
Z kolei, na zewnątrz obudowy opiekacza znajduje się wskaźnik gotowości do pracy, a także znajduje się zamek zwiększający bezpieczeństwo urządzenia. Jest on również przeznaczony do zapewnienia równomiernego pieczenia przygotowywanych produktów, w szczególności tostów i pysznych wiedeńskich gofrów. Ryzyko poparzenia się podczas przygotowywania wszelkiego rodzaju smakołyków, zmniejszają nienagrzewające się uchwyty. Na powierzchni blatu kuchennego urządzenie stoi za pomocą czterech gumowanych nóżek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Snack Collection SW852D12
Wszystkie ceny 25 →Tefal Snack Collection 4-częściowy zestaw SW854D urządzenie kombi w zestaw | 449 zł |
TEFAL Opiekacz TEFAL SW852D12 Snack Collection 2w1 Czarno-srebrny | 379 zł |
Tefal Gofrownica Snack collection SW852D12 | 406 zł |
Opiekacz TEFAL SNACK COLLECTION SW852D | 379 zł |
Opiekacz TEFAL SW854D16 | 481 zł |
- Amerykański talerz do gotowania pączków
- Talerz do robienia naleśników
- Talerz do robienia pierogów
- Talerz do robienia słomek ze śmietaną
- Praktyczne pojemniki do przechowywania zapasowych płyt