Toster Tefal Break time SW614831
Tefal Break time SW614831 |
|
Wysokiej klasy model z serii opiekaczy do kanapek 3 w 1 zastępuje jednocześnie kilka przydatnych urządzeń kuchennych. Faktem jest, że urządzenie zyskało trzy rodzaje wymiennych talerzy z powłoką nieprzywierającą, zaostrzonych do przygotowywania odpowiednio kanapek, gofrów i potraw z grilla. Jednak w tej ostatniej roli Tefal SW 614831 z większym prawdopodobieństwem nadaje się tylko do smażenia nadzienia do kanapek, ponieważ urządzenie wykorzystuje element grzejny o małej mocy (600 W).
Na wyposażeniu pomocnika kuchennego znajdują się nienagrzewające się uchwyty z klipsem blokującym, a także dwie lampki sygnalizacji świetlnej, które mają za zadanie informować o podłączeniu urządzenia do zasilania i jego gotowości do pracy. W dolnej części korpusu opiekacza znajdują się antypoślizgowe nóżki, które zapewniają stabilne ułożenie modelu na stole. Co więcej za urządzeniem w ręce trafiła ochrona przed przegrzaniem, która wyłącza urządzenie, gdy element grzejny lub obudowa osiągnie krytyczną temperaturę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Break time SW614831
Tefal SW614831 opiekacz do kanapek | 280 zł |
Opiekacz TEFAL Break Time SW614831 | 281 zł |
Opiekacz Tefal SW614831 Breaktime Czarny/Szary | 280 zł |