Toster Tefal Snack Time SW341D12
Tefal Snack Time SW341D12 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Snack Time SW341D12
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Snack Time 2 SW341D12 Opiekacz do kanapek i gofrów metalowy Czarno-s | 269 zł |
TEFAL Opiekacz TEFAL SW341D12 SDW SNACK TIME 2PL BLK/SS EE Czarno-srebrny | 299 zł |
Tefal Gofrownica Snack Time 2PL | 326 zł |
Opiekacz TEFAL SW341D12 Snack Time 2w1 | 299 zł |
Tefal SW341D12 srebrny AGDM-OPI-TEF-023 | 315 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →