Toster Braun Snack Maker 5 SM5005
Zdjęcia 5 |
Braun Snack Maker 5 SM5005 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun Snack Maker 5 SM5005
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun SnackMaker 5 SM5005 toster z płytkami do kanapek i gofrów Waffle Mak | 275 zł |
BRAUN Opiekacz BRAUN SM5005 2w1 Srebrny | 319 zł |
Opiekacz Braun Snack Maker 5 SM5005 0X23100002 | 319 zł |
Braun SM5005 | 318 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →