Toster Braun Snack Maker 5 SM5000 (0X23100000)
Zdjęcia 5 |
Braun Snack Maker 5 SM5000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun Snack Maker 5 SM5000
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun SnackMaker 5 SM5000 Kanapka z wymiennymi płytami kanapkowymi odlewan | 199 zł |
Braun Snack Maker 5 SM5000 czarny AGDM-OPI-BRA-001 | 219 zł |
Opiekacz BRAUN SnackMaker 5 SM5000 | 199 zł |
Braun SM5000 Trójkąty 800W | 199 zł |
Opiekacz BRAUN SnackMaker 5 SM5000 DE LONGHI POLSKA | 199 zł |
Braun SM5000 Trójkąty 800W | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →