Toster Braun SnackMaker 5 SM5038 (0X23100004)
Zdjęcia 9 |
Braun SnackMaker 5 SM5038 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun SnackMaker 5 SM5038
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BRAUN Opiekacz 3 w 1 BRAUN SM5038 SnackMaker 5 Srebrny | 389 zł |
Opiekacz Braun Snack Maker 5 SM5038 0X23100004 | 399 zł |
Opiekacz BRAUN SnackMaker 5 SM5038 | 389 zł |
Opiekacz BRAUN SnackMaker 5 SM5038 | 389 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →