Toster Braun PurEase HT 3110
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Braun PurEase HT 3110 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun PurEase HT 3110
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun HT 3110 BK toster długa szczelina bardzo szeroka komora tostowa wyjm | 216 zł |
Braun Ht 3110 Toaster Biały One Size / EU Plug HT3110 | 289 zł |
Braun Household HT 3110 WH toster długa szczelina bardzo szeroka komora to | 276 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Braun PurEase HT 3110:
- Waga - 1,6 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →