Toster Electrolux E7T1-6BP
Zdjęcia 12 |
Electrolux E7T1-6BP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux E7T1-6BP
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Toster 7 stopni przyrumienienia Rozmrażanie Ponowne podgrzewani | 325 zł |
ELECTROLUX Toster ELECTROLUX E7T1-6BPExplore 7 Czarny | 329 zł |
Toster Electrolux Explore 7 E7T1-6BP | 325 zł |
Toster ELECTROLUX Explore 7 E7T1-6BP | 329 zł |
Electrolux Toster Explore 7 E7T1-6BP | 349 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →