Toster De'Longhi Brillante CTJX 2103.W (0230020009)
Zdjęcia 4 |
De'Longhi Brillante CTJX 2103.W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Brillante CTJX 2103.W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toster DELONGHI CTJX2103.W | 340 zł |
Toster DELONGHI CTJX2103.W | 340 zł |
Modyfikacje De'Longhi Brillante CTJX 2103.W
Ceny na De'Longhi Brillante CTJX 2103.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Brillante CTJ 2103.W | od 274 zł | 6 oferty | ||
De'Longhi Brillante CTJX 2103.W | od 340 zł | 3 oferty | ||
De'Longhi Brillante CTJ 2103.BK | od 278 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →