Toster De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.R
Zdjęcia 13 |
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.R
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi Ctoc2103R DEL8004399762718 Toster Czerwony 900 W | 468 zł |
Toster De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.R | 325 zł |
Toster DE LONGHI Icona Capitals CTOC21033.R | 359 zł |
Toster DELONGHI CTOC2103.R Czerwony | 339 zł |
Toster De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.R | 325 zł |
Modyfikacje De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.R
Ceny na De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.R |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.W | od 299 zł | 9 oferty | ||
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.R | od 325 zł | 8 oferty | ||
De'Longhi Icona Capitals CTOC 2103.Y | od 325 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →